Fuar Taşıma

Günaydın Nakliyat, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız kongre, seminer, tanıtım, fuar gibi organizasyonların nerede olursa olsun, Günaydın kalitesi ve tecrübesiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyoruz.

Fuar taşımacılığı; gerek zaman kısıtlaması, gerek se birçok konu başlığını bir arada bulundurmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik türüdür. Önceden planlı bir şekilde yapılıp, tüm faktörleri gözden geçirip, titizlikle yapılması gerekn bir nakliyat hizmetidir. Bu yüzden kendin ibu konuda ıspatlamış, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ve zaman planlamasını en iyi şekilde yapabilecek nakliyat şirketleri Fuar Taşımacılığı için aranan özellikteki firmalardır.

Tecrübeli, güvenlilir, hizmet hızı, hizmet kalitesi, ve müşteriye özel çözümler sunan Günaydın Nakliyat, Fuar Taşıma konusunda kendini ıspatlamış, farklı sektörlerden istikrarlı bir şekilde edindiği referansları ile başarısını kanıtlamıştır.Günaydın Nakliyat; yurt içi fuar, seminer, kongre, tanıtım organizasyonlarınızda; fuar alanında indirme, yükleme ve standımza teslimat hizmetleri fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi, Paketleme, ve depolama, Fuar alanında danışmanlık hizmeti, süreçlerinin tümünü kapsayan Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.